Aaron Miller Architectual  Graduate  
Adelle Hammond Intermediate  Architectural Graduate 
Alan England Senior   Geospatial Specialist 
Alex Foxon Graduate   Landscape Architect 
Alistair Luke Principal  Architect 
Andre de Graaf Director  Architect 
Andrew Mirams Principal  Architect 
Andrew Norris Intermediate  Landscape Architect 
Ashley West Architectural   Graduate  
Azmon Chetty Architectural Graduate   
Ben Scott IT Systems Administrator   
Blair Brixton Associate  Landscape Architect 
Brad Coombs Director  Landscape Architect 
Brad Ward Intermediate  Landscape Architect 
Brennan Baxley Graduate   Landscape Architect 
Bruce McKenzie Principal  Landscape Architect 
Caroline Sollerhed Graduate   Urban Designer 
Charlotte Warren Graduate   Landscape Architect 
Chelsea Kershaw Intern   
Chris Combrink Senior   Visualisation Specialist 
Dale Harrop Intermediate  Urban Designer 
Daniel Males Principal  Landscape Architect 
Danny Turgeon Intermediate  Landscape Architect 
David Irwin Founding Director   
David Gregory Senior  Landscape Architect 
Dion Mortensen Independent  Director 
Duncan Ecob Director  Urban Designer 
Earl Rutherford Associate  Architect 
Ella Tisdall Wellington Studio  Co-ordinator 
Emma Davis Architectural   Graduate 
Francis Pierard Intermediate  Urban Designer 
Gavin Lister Founding Director   
Ginny Pedlow Principal  Architect 
Grant Bailey Director  Landscape Architect 
Greer Oliver Intern   
Greg Lee Senior   Architect 
Greta Christensen Graduate  Landscape Architect 
Haylea Muir Associate  Landscape Architect 
Hayley Wright Intermediate  Architectural Graduate 
Helen Kerr Principal  Landscape Architect 
Ivy Llanera Graduate   Landscape Architect 
James Pattullo Intermediate  Landscape Architect 
James Ure Architectural   Graduate  
Jia Ying Hew Architectural   Graduate  
John Broadbent Senior  Architectural Graduate 
Julia Wick Intermediate  Landscape Architect 
Kamelia Peneva Senior  Urban Designer 
Lisa Rimmer Associate  Landscape Architect 
Marcus Richardson Architectural   Graduate  
Maria Bergvall Intermediate  Landscape Architect 
Marita Hunt Intermediate  Landscape Architect 
Mark Radford Graduate   Landscape Architect 
Matt Faulk GIS  Specialist 
Matthew Jones Associate  Landscape Architect 
Michael Chu Intermediate   Landscape Architect 
Michael Morgan Bid & Marketing   Manager 
Mihali Katsougiannis Graduate   Landscape Architect 
Nada Stanish Associate  Landscape Architect 
Natasha Whitlock Associate  Urban Designer 
Nick Pearson Senior  Landscape Architect 
Nikki Peck Human Resources   
Oriane Merindol Urban Designer   
Penny McIntyre Principal  Finance 
Rachel Berry Intern   
Ralph Johns CEO  Landscape Architect 
Rebecca Jerram Intermediate   Landscape Architect 
Rhonda Corbett Accounts  Assistant 
Sam Gwynn Intermediate Architectural  Graduate 
Sam Irvine Chief   Operating Officer 
Sarah Bishop Principal   Landscape Architect 
Sarah Poff Associate  Landscape Architect 
Sarah Al-Anbuky Architectural  Graduate 
Scott Donnell Principal  Architect 
Scott Mckerrow Senior  Architectural Graduate 
Sean Burke Associate  Landscape Architect 
Sophie Jacques Intermediate  Landscape Architect 
Sophie Fisher Graduate   Landscape Architect 
Stefan Beconcini Senior   Architectural Graduate 
Stephen Bay Studio Assistant   
Suchita Jain Architectural   Graduate 
Tessa Macphail Senior   Landscape Architect 
Travis McGee Intermediate  Landscape Architect 
Travis Wooller Associate  Landscape Architect 
Wade Lipsham Intermediate   Landscape Architect